Ubytování ve Vatera

Kompletní nabídka veškerého ubytování ve Vatera. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů a penzionů přímo ve městě, nebo i v okolí Vatera, kde najdeme města Plomárion, Skála Kallonís, Gera, Tarti a Apidias Lakos.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. ΕΔΕΜ 

Foto: ΕΔΕΜ
Pokojů: 5
Hodnocení hostů
0 %


2. Morfoula Star

Foto: Morfoula
Pokojů: 15
Hodnocení hostů
87 %

Located just 20 metres from Vatera Beach, Morfoula offers rooms that open to a balcony. It features a restaurant, while free WiFi is available in all areas. All air-conditioned rooms at Morfoula are simply decorated and come with a TV and fridge.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo s oddělenými postelemi.
osoby25 - 40 EUR za noc
Třílůžkový pokoj
osoby30 - 50 EUR za noc
Rodinný pokoj - Mezonet
osoby40 - 60 EUR za noc

Hotely v okolí Vatera

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení ve Vatera jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Vatera. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Vatera.


3. Psaros Melinta 

Foto: Psaros Melinta
Lokalita: Plomárion
Vzdálenost: 9.3 km
Pokojů: 7
Hodnocení hostů
89 %

Psaros Melinta is a seafront property located in the village of Melinta. It offers rooms with direct sea views and free Wi-Fi access, and has a tavern serving seafood and traditional, local dishes.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na moře
osoby42 - 55 EUR za noc

3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: